HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

MEDİPLUS MEDİKAL SAN. VE TİC. LİMİTED ŞİRKETİ;

Medikal sektörde profesyonel ve tecrübeli kadrosu ile kalite, güven, ve dürüstlük ilkelerini benimseyerek 2005 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kısa sürede ürün gamını genişleterek, tüketicilere sunduğu gerek yurt içi kendi üretimi, gerekse yurt dışı menşeili kaliteli markalarla sektörde 10 yılını doldurmuştur. Kuruluşumuzdan bugüne Acil ve 112 ambulans ekipleri, KBB Odyometri, Anestezi Yoğun bakım kliniklerinin ihtiyaçlarına ve problemlerine çözüm bulmaya yönelik medikal malzemelerin üretimi konusunda faaliyet göstermekteyiz. Tüm müşterileri ile karşılıklı güvene dayalı bir işbirliği sergileyen Mediplus Medikal, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak pazarlama faaliyetlerini ve bayi ağını ülke çapında genişletmiştir.

Ayrıca üretim, satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmekte olduğu ürünlerin her zaman kullanıcı memnuniyetini öncelikli alacak şekilde ve düzeyde gerçekleştiren Mediplus Medikal, sürekli iyileştirmeyi, inovasyonu ve kalite kontrolünü kendisine hedef olarak belirlemiştir.

 


MISYON – VIZYON
Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak ve uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

2005 Yılından bu yana tüm deneyimlerini yatırıma dönüştüren Mediplus Medikal, sağlık ekipman, araç ve gereçlerinde lider konuma yükselişini devam ettiriyor.

EnglishTurkey