KALIPHANE ve ÜRETİM

Elde Medikal ve ARGE olarak, Dudullu organize sanayi bölgesindeki 600m2 lik Kalıp ve Üretim merkezimizde, deneyimli ekibimizin gözetiminde projelerinizi hayata geçiriyoruz.

Kalıplar bildiğiniz gibi geri dönüşü olmayan yatırımlardır. Bu yüzden doğru çözümleri önceden belirlemek hem para hem zaman konusunda büyük avantaj sağlayabilir.

Deneyimli ekibimiz son teknoloji simülasyon yazılımlarının yardımı ile size daha doğru ve uygun maliyetli çözümleri önerir.

 

15 yılı aşkın deneyimimizi son teknoloji yazılım ve CNC tezgahlarımızı kullanarak en doğru ve ekonomik çözümlere dönüştürüyoruz.

 

Kalıp, üretim ve tasarım deneyimimiz ile otomotivden, medikale bir çok sektörde yüzlerce ürünü hayata geçirdik.

 

Simülasyon Kalıp Üretim Montaj…..

 

Tasarım;

Tasarım aşaması bütün aşamalar arasında belki de en önemli aşamadır. Bu aşamada verilecek yanlış bir karar uzun dönemde size büyük maliyetler çıkartabilir.

ELDE Medikal ve ARGE medikal sektörlerde deneyimli ekibi size en doğru tasarım kararları için yardımcı olacaktır.

 

Simülasyon;

Son teknoloji kalıp simülasyon yazılımları ile tasarımlarınızın kalıplarının çalışmasını önce bilgisayar ortamında test ediyoruz ve oluşabilecek hataları öngörüp önlem alıyoruz.

Bu sayede ilk baskıda başarıya ulaşıyor size kaliteli çözümleri ekonomik bir şekilde sunuyoruz.

 

Kalıp tasarımı ve üretimi;

Bir ürünün hayata geçmesindeki en kritik yatırımlardan bir tanesi de kalıp yatırımıdır. Ancak Kalıp tasarımı ve üretimi aşamasında doğru bir ekiple çalışarak istenilen sonuca ulaşabilirsiniz.

Kalıbınızın ölü bir yatırıma dönüşmemesi için güvenilir bir ekibi tercih edin.

 

Üretim ve enjeksiyon baskı;

Kalıplarınızın hızlı bir şekilde denenebilmesi, üretime geçilebilmesi zaman içerisindeki değişiklik ihtiyaçlarınızın hızlı bir şekilde hayata geçebilmesi için,

kalıp üretiminin ve enjeksiyon ihtiyaçlarınızın tek bir noktada çözebilmeniz önemlidir. ELDE Medikal ve ARGE size benzersiz bir esneklik sunuyor.

 

Montaj;

Üretilen parçalarınızın enjeksiyon anında veya sonrasında montajı ve paketlenmesi ürünün pazara arz süresini hızlandırabilir, hata oranlarını düşürebilir ve sizin genel maliyetlerinizi olumlu yönde etkileyebilir.

Proje ihtiyaçlarına göre sayısı artan ve azalan montaj ekibimizle size her zaman yardımcı olabiliriz.

EnglishTurkey